Načítání obsahu ... Načítání závisí na rychlosti vašeho připojení!

O nás

Vratné kelimky cz – Váš odborník na vratné plastové skleničky a kelímky

Všechny výrobky jsou vyráběny podle norem EU v továrně  v Rakousku. Můžete si vybrat z největšího sortimentu vratných skleniček na světě.

Bez ohledu na to, zda hledáte plastovou skleničku či kelímek jako soukromá osoba, nebo jako výkonný ředitel klubu poptáváte 1000 výrobků, nebo jako marketingový manažer chcete koupit 50 tisíc vratných kelímků, ten správný produkt můžete objednat zde přímo a rychle!

Vlastnosti našich vratných plastových skleniček a kelímků:
jsou vhodné do myček nádobí, bezpečné pro potraviny, hygienické a čisté, vhodné pro horké i studené nápoje, vysoce odolné proti poničení, těžko odlišitelné od skla, opakovaně použitelné, lehké a robustní.

Máte-li dotazy ohledně tisku nebo výrobků na zakázku, zavolejte nám  +420 775 396 492 nebo pište info@vratnekelimky.cz

 

Poznámka k trvanlivosti tisku:

K potisku se používá speciální materiál, který na podkladu vydrží velmi dlouho a odolává stěru, i když je výrobek umýván v průmyslové myčce.
Rádi Vám poradíme s výběrem reklamního materiálu. Naše firma má k dispozici tým odborníků, který se už léta specializuje na tuto činnost.
Pro další dotazy nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420 775 396 492

nebo na e-mailové adrese info@vratnekelimky.cz

 

 

MADE IN AUSTRIA

 

Plastové skleničky jsou lehčí než sklo, ale vypadají jako sklo. Jsou použitelné při velkých jednorázových akcích, ale také jako stále oblíbenější náhražka skleněných výrobků v gastronomii.

Vratné skleničky a kelímky jsou ideální pro všechny slavnostní události, kde by rozbité sklo znamenalo spoustu střepů a vysoké riziko zranění. Plastové skleničky jsou ideálním společníkem tam, kde žijí děti a domácí mazlíčci, také ve wellness, v plaveckém areálu, na diskotéce, na lodi nebo v kempu.

Máme krátké dodací lhůty, protože všechny výrobky jsou skladem.

 

Slovakia