Načítání obsahu ... Načítání závisí na rychlosti vašeho připojení!

Potisk

Potisk na kelímky

Všechny motivy tiskneme individuálně, i v malých množstvích. Proces potisku je závislý na motivech a množství, takže každý požadavek je zpracován individuálně.

K potisku se používá speciální materiál, který na podkladu vydrží velmi dlouho a odolává stěru, i když je výrobek umýván v průmyslové myčce.
Rádi Vám poradíme s výběrem reklamního materiálu. Naše firma má k dispozici tým odborníků, který se už léta specializuje na tuto činnost.
Pro další dotazy nás prosím kontaktujte na telefonním čísle +420 775 396 492

nebo na e-mailové adrese info@vratnekelimky.cz

Tisk na vratné plastové skleničky a kelímky

Vlastní motiv nebo logo lze individuálně přizpůsobit a dát plastové skleničce nebo kelímku osobitý rozměr. Vyberte motiv, text a barvu a působivě ukažte svůj osobní styl. Ukažte svou jedinečnost!

Nabízíme tiskové procesy, které Vám umožní představit logo Vaší společnosti nebo Vašeho obchodního partnera. Pomocí klasického tamponového tisku je možné potisknout jak malá, tak i velká množství produktů. Tiskneme ve čtyřech přímých barvách. Maximální tisková plocha závisí na konkrétní skleničce či kelímku, ale obvykle je to 42 x 42 mm.

Co přináší reklamní médium?

Plastová sklenička nebo kelímek jako propagační předmět je zbožím, které člověk používá opakovaně. Opakovaně je tedy Vaše firma zákazníkům na očích. 90 % občanů má propagační předmět, který používá v průměru jedenkrát denně. Vysoce kvalitní propagační produkty používá až 75 % respondentů více než půl roku.

Výhody:
dlouhá efektivita reklamy
denní kontakt
přínos produktu pro uživatele
úspora nákladů
perfektní reklamní materiál

Jaký je postup, když chci potisknout plastovou skleničku nebo kelímek?

vybrat produkt (číslo výrobku a požadované množství)
logo jako vektorový soubor ve formátu EPS nebo předem (nacenení) jen ve formátech PDF,
JPG nebo PGN.

Po schválení odhadu nákladů a po obdržení platby budou vytvořeny tiskové desky
odeslání do 1 až 5 pracovních dnů po dokončení tisku (v závislosti na lokalitě)

Slovakia